UUDISED
Lisatud 11/10/2014, Kategooria: UUDISED

Populaarsel lavastusel “Piiri peal” tulid müüki lisaetendused!

Selle suve hittlavastus “Piiri peal” toob välja veel kaks etendust – 5. augustil kell 12:00 ja 25. augustil kell 14:00 Iklas Uue-Jaani talus Pärnumaal. Populaarne lavastus on viimased kolm nädalat püsinud kindlalt Piletilevi müügi TOPis.

Kogu nende pika karjääri vältel on see esimene kord, mil Jan Uuspõld ning Ago Anderson mängivad koos laval. Lavastus “Piiri peal” süüvib päevakajalisse teemasse Eesti-Läti piiri peal, kus lava taustal on näha Läti alkoholipoodi, kuhu Eesti rahval sel aastal on olnud rohkem asja.

Suveetendus “Piiri peal” toob kokku Eesti hinnatud näitlejad – Ago Andersoni ja Jan Uuspõllu keset metsikut ostumaaniat Läti piiril Iklas. Anderson ning Uuspõld asuvad lahkama oma elusid, et leida üles see piir, mida ületades oled läinud juba üle piiri. Mõlemad näitlejad on eriliselt värvikirevate eludega – kui nad oma lugusid üksteisega jagasid, pidid mõlemad tõdema: “Kui ei oleks endaga juhtunud, ei oskaks välja ka mõelda!”

Ago Anderson: “Sõitsin mõni aeg tagasi niisama mööda rannateed Läti poole, kolasin seal ringi ja Iklas kargas järsku pähe mõte, et võiks siin anda rahvale peale ülepiiri poodlemise veel midagi. Jõudsin lõpuks esimese taluni Eestis, Läti poolt tulles. Helistasin Uuspõllule ja..”
Jan Uuspõld: “..ja mina sain lõpuks põhjuse minna Iklasse. Vaatasin siis neid pikki pudelite rivisid seal poes ja sees kihvatas – küll on kahju, et ma enam ei joo, nii odav! Aga mine sa tea, võib-olla Ago ajab mind etenduse ajal jooma, sest säästaksin sellega palju raha.”

Etendus toimub Uue-Jaani talus, Ikla külas Pärnumaal. Etendus kestab umbes 2 h ja 30 min koos vaheajaga. Etenduspaigas on avatud kohvik ja muuseum.

Laval: Jan Uuspõld ja Ago Anderson.
Esietendus 15. juuli kell 17:00 Uue-Jaani talus Iklas.

Järgmised etendused toimuvad:

16., 17., 23., 24., 25. juulil; 3., 24. augustil kell 19:30, 25. augustil kell 14:00 ja kell 19:30, 5. augustil kell 12:00 ja kell 17:00 ning 20., 26. augustil kell 17:00.

Lisatud 09/07/2018, kategooria:
uudised
Jaga