UUDISED
Lisatud 11/10/2014, Kategooria: UUDISED

Jan Uuspõllu menukas naiskarakter pääseb oktoobris taas lavale

Eelmise hooaja populaarsest monoetedusest «Miks mina?» tuttav naiskarakter alustab 10. oktoobrist tuuritamist üle Eesti. Jan Uuspõllu ja Rein Paku koostöös sündinud uus monokomöödia «Brüsseli kapsas» vaatleb Väikest Eestit kaugemalt.

Mäletate seda daami, kes eelmisel aastal küsis laval Jan Uuspõllu suu läbi, et «Miks mina?»

Täna tuleb ta lavale tagasi, aga seda küsimust tal enam pole, sest ta kohtas välismaa meest!

Ja olete ehk tähele pannud, et välismaa meestel kaovad ka kõik küsimused niipea, kui nad kohtavad Eesti naist!? Küsimused tekivad neil hiljem…

Paksu Eesti metsa seest astuvad lavale Koidula ja Jannsen, Juuretis ja Viinakurat, Päts ja Baruto, Kalev ja võibolla ka tema poeg ning paljud teised märgilised tegelased. Läbi hüppavad ka Kilgid, Vooglaiud ja täiesti narratiivivabad poliitikud, ei puudu ka esimesed leedid ja viimased maanteeäärsed maasikamemmed.

«Brüsseli kapsas» on Jan Uuspõllu uus pöörane monoseiklus, kus Eesti naine küsib: «Kes ma olen?»

Vastus sellele küsimusele…olgu hoiatuseks igale välismaa mehele!

Jan Uuspõld: «Tahan uurida, kas meil eestlastel on ikka kupli alla kõik korras ja kui selgub, et ei ole, siis äkki saame selle korralageduse lähitulevikus enda kasuks pöörata.»

Esietendus 10. oktoobril Keila Kultuurikeskuses. Piletid saadaval Piletilevis, Ticketpros, Piletimaailmas ja enne etenduse algust kohapeal.

http://elu24.postimees.ee/2937437/video-jan-uuspollu-menukas-naiskarakter-paaseb-oktoobris-taas-lavale

Lisatud 15/09/2014, kategooria:
uudised
Jaga