UUDISED
Lisatud 11/10/2014, Kategooria: UUDISED

Henrik Normanni esimene püstijalasoolo

14. november 2014 esietendub “Elu ilma Bentleyta”.

Prem Productions toob lavale Henrik Normanni tema esimese püstijalasoologa “Elu ilma Bentleyta”. Näidendit aitas kirja panna Katrin Lust, lavastas Anne Paluver.

Kas mäletate, kuidas veel 15 aastat tagasi tundus pea igale vähegi ettevõtlikule eestlasele, et ka temast võib saada miljonär? Paari aasta pärast sõidan Bentley luksusautoga ja teisiti see ei hakkagi olema, sai mõeldud ja pandud peakat kauboikapitalismi. Bentley roolis väljus sellest seiklusest vaid mõni üksik. Enamuse jaoks osutus tundmatu hüppamiskoht pigem Serena veepargi musta toru sarnaseks – kolinaga ja tippkiirusel kukkumine karmi reaalsusesse nii, et Bentley nimi ei tulnud pärast enam meeldegi.

Üks selliseid oli ka Henrik Normann. Ka tema tahtis Bentleyt, aga pole siiani saanud. Henriku liug oli kindlasti üks kurvikamaid. Vahepeal tundus, et ümberringi ei vahutagi kloorivesi vaid hoopis šampanja. Sõit viis peadpööritavatest paksude rahapakkide ja saledate naistega tihedalt sisustatud buumidest sügavatesse kriisidesse, mis varitsesid juba järgmise kurvi taga.

Oma esimeses püstijalasoolos „Elu ilma Bentleyta” vaatab Henrik Normann üdini ausalt oma senisele elule tagasi läbi ainult talle omase huumoriprisma ja paneb vaatajad naerma nii iseenda kui meie kõigi üle.

Lisatud 06/10/2014, kategooria:
uudised
Jaga