UUDISED
Lisatud 11/10/2014, Kategooria: UUDISED

Artistid naerutavad soovikontserdiga

Hea muusika ja hea nali on kaks kõige toredamat asja, mida üks õhtu pakkuda saab. Kontserdil «Oma jõul» on need mõlemad olemas ja esitab neid trio, mille solistina särab Eesti monoteatri grand old man Jan Uuspõld.

Trio koosseisus Jan Uuspõld, Mairo Marjamaa ja Rene Puura ei ole tavapärane ansambel lauljast, saksofonistist ja klahvpillimängijast, vaid rüütellik kolmik, kes päästab publiku talvepimedusest parima muusikalise huumoriga. Uutmoodi kontsert pakub üllatavaid eksperimente pillide ja tuntud lugudega, muidugi Jani nalju ja lisaks esitab trio igal kontserdil ühe publiku sooviloo.

Mairo Marjamaa on tunnustatud multiinstrumentalist, kelle autoriloomingut saab kuulda Mairo Marjamaa kvarteti esituses. Rene Puura nobedad näpud ja lavasarm on saatnud Karl-Erik Taukari, Liis Lemsalu ja paljude teiste tippartistide esinemist.

Ilma vaheajata kontsert kestab ligikaudu poolteist tundi ja algab pärimusmuusika aidas pühapäeval kell 19. Oma sooviloo kontserdikavva lisamiseks paluvad artistid see koos kontserdi kuupäevaga saata e-aadressil info@prempro.ee. Trio teeb valiku saabunud lugude vahel ja esitab igal kontserdil ühe pühendusega loo ühele külalisele.

 

 

Lisatud 08/02/2018, kategooria:
uudised
Jaga