UUDISED
Lisatud 11/10/2014, Kategooria: UUDISED

Detsembris toimub OMA JOPE avalik salvestus

9. detsembril 2018 kell 11:00 ja 14:00 toimub ERR 1. stuudios etenduse OMA JOPE avalik salvestus ETV aastavahetusprogrammiks.

Ekstaatiline trio Jan Uuspõld, Rene Puura ja Mairo Marjamaa on pärast menukat tuuri Eestis taas laval uue võistluskavaga OMA JOPE.

Laval astuvad OMA JOPE tiitli jahil võistlustulle Jan Uuspõllu värvikamad karakterid läbiaegade. Jah, nende hulgast ei puudu ka Zorro, rullnokk Pets ja Sakari Mäkelä. Publik otsustab, kes nendest võistluse võidab ja saab kõigi omade jopede jopeks.

Publiku tungival nõudmisel on laval ka kuulsusrikas Sõõrumaa kampsun ja esmakordselt esitletakse aastaaruannet rahaviiruse levikust Eestis.

Trio koosseisus Jan Uuspõld, Mairo Marjamaa ja Rene Puura ei ole tavapärane ansambel lauljast, saksofonistist ja klahvpillimängijast, vaid  fantastiline kolmik, kes päästab teid sügispimedusest parima huumoriga. Täiesti uutmoodi stand-up show pakub üllatavaid ja vaimukaid eksperimente pillide ja teada-tuntud lugudega, muidugi Jani nalju oma tuntud headuses.

Solist – Jan Uuspõld

Saksofon – Mairo Marjamaa

Klahvpill – Rene Puura

Show kestab ca 2 h. Ilma vaheajata.

Lisatud 27/11/2018, kategooria:
uudised
Jaga